Teren de fotbal cu gazon sintetic, acoperit cu schelet metalic si prelata, cu climatizare, parcare privata, terasa-bar, deschis non-stop, zona Bd. Metalurgiei - baza sportiva OFFSIDE ARENA.

  Home   |   Prezentare   |   Tarife  |   Galerie Foto |    Cupa Offside Arena  |    Contact

 Cupa "OFFSIDE ARENA

 editia 15:

MARTIE  2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Castigatorii Cupei Offside Arena, competitie de fotbal amator desfasurata pe teren sintetic acoperit din Metalurgiei
Arhiva
Ed. 1
Rocazare
Arhiva
Ed. 2
Whiteland
Arhiva
Ed. 3
Calia Press
Arhiva
Ed. 4
Euroanswer
Arhiva
 Ed. 5
Juventus Buftea
Arhiva
Ed. 6
Autototal
Arhiva
Ed. 7
Remilk
 
Arhiva
Ed. 8
Romprest
 
Arhiva
Ed. 9
Romprest
Arhiva
Ed. 10
Romprest
Arhiva Ed. 11
Tanz Mannschaft
Arhiva
Ed. 12
Calia Press
 
Arhiva Ed. 13
Tanz Mannschaft
Arhiva
Ed. 14
JPP
 
Arhiva
Ed. 15
Arhiva
Ed. 16
Arhiva
Ed. 17
Arhiva
Ed. 18


Cupa "
OFFSIDE ARENA" la FOTBAL - editia 15




Va invitam sa participati la competitia de fotbal Amator, ce se desfasoara in baza sportiva "Offside Arena" din Bulevardul Metalurgiei nr 27, sector 4, Bucuresti, in perioadele de weekend:

- 
faza grupelor:  1-2 SI 8-9 MARTIE 2014  
-  fazele eliminatorii : 15-16 MARTIE 2014  - Optimi de Finala, Sferturi de finala, Semifinala si FINALA. 
Se joaca fotbal de calitate, interactiv pe terenul sintetic de ultima generatie, dimensiuni 22m/43m, beneficiati de  climatizare, vestiare moderne incalzite, dusuri apa calda, parcare privata, terasa acoperita unde puteti servi bauturi racoritoare, detalii complete despre baza sportiva pe: www.terenfotbalclub.ro.

REGULAMENT

Arhiva FOTO completa  pe http://www.facebook.com/offside.arena.3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CASTIGATORII EDITIEI 15 IN CUPA OFFSIDE ARENA

TANZ MANNSCHAFT !!!

 

 

15 martie  2014 ,  SAMBATA Orele de joc    16 martie  2014, DUMINICA Orele de joc 
Fazele eliminatorii :  Fazele eliminatorii : 
OPT.1: METROPOLIS - MUSTANG  6-1 1 OPT.5: ROCAZARE - FC BANEASA  3-1
OPT.3: TANZ MANNSCAHFT - CALIA PRESS  1-1,dp 3-2 2 OPT.2: CASA LUCA - PRIORI CONSTRUCT  1-2
  3 OPT.4: B&B - JPP 5-5, DP 7-8
4 OPT.7: FC URZICENI - FC JIULUI  4-0
5 OPT.8: YOUNG BOYS - UPB  2-4
6 OPT.6: RIVER - HTDIV  4-2
7 SFERT 2: TANZ MANNSCAHFT - PRIORI CONSTRUCT  3-0
8 SFERT 1: UPB - RIVER 3-1
9 SFERT 3: ROCAZARE - JPP 2-6
10 SFERT 4: FC URZICENI - METROPOLIS 2-1
11 SEMIFINALA 1: UPB - JPP 2-5
12 SEMIFINALA2:  TANZ MANNSCAHFT - URZICENI 7-1
13 FINALA MARE

JPP - TANZ MANNSCAHFT

0-3

 

 

  1 MARTIE 2014, SAMBATA Orele de joc      2 MARTIE  2014, DUMINICA Orele de joc 
GRUPA 1 GRUPA 2
1 TANZ MANNSCHAFT - RIVER  1-1 1 CALIA PRESS - MEDICAROM 3-2
2 ASE  - ROVA 0-3 2 FC BANEASA  - YOUNG BOYS  0-2
3 TANZ MANNSCHAFT - ASE  3-0 3 CALIA PRESS - FC BANEASA  1-3
4 RIVER  - ROVA 4-1 4 MEDICAROM - YOUNG BOYS  2-3
5 TANZ MANNSCHAFT - ROVA 8-2 5 CALIA PRESS - YOUNG BOYS  2-2
6 RIVER  - ASE  3-0 6 MEDICAROM - FC BANEASA  4-5
Clasament
GRUPA 1 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
TANZ MANNSCHAFT 3 2 1 0 12 3 9 7
RIVER  3 2 1 0 8 2 6 7
ROVA 3 1 0 2 6 12 -6 3
ASE  3 0 0 3 0 9 -9 0
  Clasament
GRUPA 2 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
YOUNG BOYS  3 2 1 0 7 4 3 7
FC BANEASA  3 2 0 1 8 7 1 6
CALIA PRESS 3 1 1 1 6 7 -1 4
MEDICAROM 3 0 0 3 8 11 -3 0
  GRUPA 3
    1 ROCAZARE  - EKO HOLDING  8-2
2 1 DECEMBRIE  - CASA LUCA 1-3
3 ROCAZARE  - 1 DECEMBRIE  9-1
4 EKO HOLDING  - CASA LUCA 1-7
5 ROCAZARE  - CASA LUCA 2-1
6 EKO HOLDING  - 1 DECEMBRIE  0-3
Clasament
GRUPA 3 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
ROCAZARE  3 3 0 0 19 4 15 9
CASA LUCA 3 2 0 1 11 4 7 6
1 DECEMBRIE  3 1 0 2 5 12 -7 3
EKO HOLDING  3 0 0 3 3 18 -15 0
 
  8 MARTIE 2014, SAMBATA Orele de joc      9 MARTIE  2014, DUMINICA Orele de joc 
GRUPA 4   GRUPA 5
1 PRIORI CONSTRUCT  - ACOTERM 4-2   1 NISTOR CLUB - MUSTANG   1-1
2 MASS GREEN  - UPB 1-2   2 B&B - FC JIULUI  4-0
3 METROPOLIS  - PRIORI CONSTRUCT  3-1   3 NISTOR CLUB - B&B 3-4
4 ACOTERM - MASS GREEN  4-0   4 MUSTANG   - FC JIULUI  4-5
5 UPB - METROPOLIS  2-3   5 NISTOR CLUB - FC JIULUI  2-4
6 PRIORI CONSTRUCT  - MASS GREEN  7-2   6 MUSTANG   - B&B 4-3
 7 ACOTERM   UPB 3-5   Clasament
GRUPA 5 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
B&B 3 2 0 1 11 7 4 6
FC JIULUI  3 2 0 1 9 10 -1 6
MUSTANG   3 1 1 1 9 9 0 4
NISTOR CLUB 3 0 1 2 6 9 -3 1
 8 METROPOLIS    MASS GREEN  7-1   GRUPA 6
 9 PRIORI CONSTRUCT    UPB 4-9   1 JPP  - STAR TEAM 6-2
 10 ACOTERM   METROPOLIS  2-7   2 HTDIV - FC URZICENI 0-3
Clasament
GRUPA 4 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
METROPOLIS  4 4 0 0 20 6 14 12
UPB 4 3 0 1 18 11 7 9
PRIORI CONSTRUCT  4 2 0 2 16 16 0 6
ACOTERM 4 1 0 3 11 16 -5 3
MASS GREEN  4 0 0 4 4 20 -16 0
  3 JPP  - HTDIV 3-0
  4 STAR TEAM - FC URZICENI 1-5
5 JPP  - FC URZICENI 3-7
6 STAR TEAM - HTDIV 1-3
Clasament
GRUPA 6 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
FC URZICENI 3 3 0 0 11 8 3 9
JPP  3 2 0 1 12 9 3 6
HTDIV 3 1 0 2 3 7 -4 3
STAR TEAM 3 0 0 3 4 13 -9 0
  Se califica :
Primele 2 echipe din grupe;
primele 3 echipe din grupa de 5;
3 echipe dintre cele mai bune locuri 3 din grupele de 4
 
  TRAGEREA LA SORTI 
 

 

GRUPELE EDITIEI 15 IN CUPA OFFSIDE ARENA 
  1 martie 2014, SAMBATA   2 martie 2014, DUMINICA
  GRUPA 1   GRUPA 2
1 TANZ MANNSCHAFT 1 CALIA PRESS
2 RIVER  2 MEDICAROM
3 ASE  3 FC BANEASA 
4 ROVA 4 YOUNG BOYS 
    GRUPA 3
1 ROCAZARE 
2 EKO HOLDING 
3 1 DECEMBRIE 
4 CASA LUCA
  8 martie 2014, SAMBATA   9 martie 2014, DUMINICA
  GRUPA 4   GRUPA 5
1 PRIORI CONSTRUCT    NISTOR CLUB
2 ACOTERM   MUSTANG  
3 MASS GREEN    B&B
4 UPB   FC JIULUI 
5 METROPOLIS    GRUPA 6
    JPP 
  STAR TEAM
  HTDIV
  FC URZICENI
ECHIPE INSCRISE IN GRUPELE EDITIEI 15
 IN CUPA OFFSIDE ARENA 
  1 martie 2014, SAMBATA   2 martie 2014, DUMINICA
  GRUPA 1   GRUPA 2 SI 3
1 RIVER  1 1 DECEMBRIE 
2 TANZ MANNSCHAFT 2 YOUNG BOYS 
3 ASE 3 EKO HOLDING
4 ROVA 4 CALIA PRESS
    5 ACOTERM
  6 MEDICAROM
  7 CASA LUCA
  8 FC BANEASA
  8 martie 2014, SAMBATA   9 martie 2014, DUMINICA
  GRUPA 4   GRUPA 5 SI 6
1 PRIORI CONSTRUCT  1 B&B
2 METROPOLIS 2 JPP 
3 MASS GREEN 3 FC JIULUI 
4 UPB 4 FC URZICENI

5

ROCAZARE

5 NISTOR CLUB
    6 STAR TEAM
    7 MUSTANG
  8 HTDIV
Inscrieri fara preferinta de data: 
1   1  
2   2  
3   3  
       
Ordinea prezentata este aleatorie, grupele finale vor fi trase la sorti in data de 27 februarie 2014.