Home   |   Prezentare   |   Tarife  |   Galerie Foto |    Cupa Offside Arena  |    Contact

 Cupa "OFFSIDE ARENA

 editia 11:

AUGUST 2013

 

 

 

 

 

 

  Editia 1 - Arhiva       Editia 2 - Arhiva       Editia 3 - Arhiva        Editia 4 - Arhiva
      
 Editia 5 - Arhiva    Editia 6- Arhiva    Editia 7 - Arhiva   Editia 8 - Arhiva    
 
Editia 9 - Arhiva  Editia 10- Arhiva  Editia 11 - Arhiva   Editia 12 - Arhiva  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cupa "OFFSIDE ARENA" la FOTBAL
                                                 
- editia 11 -

 

CASTIGATORII EDITIEI : TANZ MANNSCHAFT !! 

 

Arhiva FOTO completa  pe http://www.facebook.com/offside.arena.3

 

 

REGULAMENT

      TRAGEREA LA SORTI, 8 AUGUST  2013 

GRUPELE EDITIEI 11  IN CUPA OFFSIDE ARENA 
  10 AUGUST  2013   11 AUGUST 2013
  SAMBATA   DUMINICA
  GRUPA 1   GRUPA 2
1 PRIORI CONSTRUCT  1 CALIA PRESS 
2 YOUNG BOYS  2 WHITELAND 
3 BUSTEI  3 SUPERBET
4 STAR TEAM  4 NISTOR CLUB 
  GRUPA 3
1 ROMPREST SECURITY 
2 FC BANEASA 
3 RIVER 
4 FPAR 
  17 AUGUST 2013   18 AUGUST 2013
  PROGRAM MECIURI  

Cupa OFFSIDE ARENA - EDITIA 11

                   
Data 10 AUGUST 2013, SAMBATA     Data 11 AUGUST 2013, DUMINICA  
        Orele de joc            Orele de joc 
GRUPA 1   GRUPA 2
1 PRIORI CONSTRUCT  - YOUNG BOYS  1-3   1 CALIA PRESS  - WHITELAND  1-1
2 BUSTEI  - STAR TEAM  4-1   2 SUPERBET - NISTOR CLUB  3-2
3 PRIORI CONSTRUCT  - BUSTEI  4-7   3 CALIA PRESS  - SUPERBET 1-3
4 YOUNG BOYS  - STAR TEAM  4-1   4 WHITELAND  - NISTOR CLUB  2-0
5 PRIORI CONSTRUCT  - STAR TEAM  12-12   5 CALIA PRESS  - NISTOR CLUB  3-1
6 YOUNG BOYS  - BUSTEI  5-4   6 WHITELAND  - SUPERBET 2-4
Clasament
GRUPA 1 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
YOUNG BOYS  3 3 0 0 12 6 6 9
BUSTEI  3 2 0 1 15 10 5 6
PRIORI CONSTRUCT  3 0 1 2 17 22 -5 1
STAR TEAM  3 0 1 2 14 20 -6 1
  Clasament
GRUPA 2 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
SUPERBET 3 3 0 0 10 6 4 9
CALIA PRESS  3 1 1 1 5 5 0 4
WHITELAND  3 1 1 1 5 5 0 4
NISTOR CLUB  3 0 0 3 3 8 -5 0
    GRUPA 3
  1 ROMPREST SECURITY  - FC BANEASA  5-5
2 RIVER  - FPAR  9-2
3 ROMPREST SECURITY  - RIVER  6-3
4 FC BANEASA  - FPAR  5-3
5 ROMPREST SECURITY  - FPAR  8-3
6 FC BANEASA  - RIVER  2-2
    Clasament
GRUPA 3 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
ROMPREST SECURITY  3 2 1 0 19 11 8 7
FC BANEASA  3 1 2 0 12 10 2 5
RIVER  3 1 1 1 14 10 4 4
FPAR  3 0 0 3 8 22 -14 0
Data 24 AUGUST 2013, SAMBATA     Data 18 AUGUST 2013, DUMINICA  
        Orele de joc            Orele de joc 
GRUPA 4   GRUPA 5
1 TANZ MANNSCHAFT - MUSTANG  3-0   1 JPP - MEDICAROM  1-1
2 1 DECEMBRIE  - B&B 0-3   2 ATHLETIC CLUB H. -

CIRRO

3-0
3 TANZ MANNSCHAFT - 1 DECEMBRIE  8-2   3 JPP - ATHLETIC CLUB H. 7-1
4 MUSTANG  - B&B 2-3   4 MEDICAROM  - CIRRO 17-3
5 TANZ MANNSCHAFT - B&B 6-6   5 JPP - CIRRO 8-1
6 MUSTANG  - 1 DECEMBRIE 

8-3

  6 MEDICAROM  - ATHLETIC CLUB H. 10-1
Clasament
GRUPA 4 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
TANZ MANNSCHAFT 3 2 1 0 17 8 9 7
B&B 3 2 1 0 12 8 4 7
MUSTANG  3 1 0 2 10 9 1 3
1 DECEMBRIE  3 0 0 3 5 19 -14 0
  Clasament
GRUPA 5 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
MEDICAROM  3 2 1 0 28 5 23 7
JPP 3 2 1 0 16 3 13 7
ATHLETIC CLUB H. 3 1 0 2 5 17 -12 3
CIRRO 3 0 0 3 4 28 -24 0
    GRUPA 6
  1 ROCAZARE - FC JIULUI  1-5
2 ACEIASI  - PHOENIX  3-6
3 ROCAZARE - ACEIASI  10-1
    4 FC JIULUI  - PHOENIX  7-6
Se califica:    5 ROCAZARE - PHOENIX  2-1
primele 2 locuri din fiecare grupa  6 FC JIULUI  - ACEIASI  13-4
cele mai bune 4 locuri 3   
    Clasament
GRUPA 6 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
FC  JIULUI  3 3 0 0 25 11 14 9
ROCAZARE 3 2 0 1 15 7 8 6
PHOENIX  3 1 0 2 13 12 1 3
ACEIASI  3 0 0 3 9 29 -21 0
  Data: 24 august 2013 , SAMBATA Orele de joc    Data : 25 august2013  Orele de joc 
1 TANZ MANNSCHAFT - MUSTANG  3-0 Fazele eliminatorii : 
2 1 DECEMBRIE  - B&B 0-3 OPT.8 :  BUSTEI - FC BANEASA  1-2
3 TANZ MANNSCHAFT - 1 DECEMBRIE  8-2 OPT.3 : ROMPREST Security - Whiteland  7-4
4 MUSTANG  - B&B 2-3 SFERT 1: RIVER - ROMPREST Security 1-10
5 TANZ MANNSCHAFT - B&B 6-6
6 MUSTANG  - 1 DECEMBRIE  8-3 SFERT 2: MUSTANG - TANZ MANNSCHAFT 2-4
Fazele eliminatorii : 
1 OPT.1 : YOUNG BOYS  - RIVER  2-4 SFERT 3: MEDICAROM - CALIA PRESS 1-1, dp  4-3
2 OPT.2 : SUPERBET  - MUSTANG 2-4
3 OPT.4 : TANZ Mannschaft - PHOENIX 2-0 SFERT 4: JPP - FC BANEASA 0-0, dp 1-2
4 OPT.5 : MEDICAROM  - ROCAZARE 2-2, dp 2-0
5 OPT.6 :  FC JIULUI  - JPP 1-1, dp 1-3 SEMIFINALA 1 : ROMPREST Security -
                      Medicarom
2-3
6 OPT.7 :  B&B - CALIA PRESS 2-4
          SEMIFINALA 2 :  Tanz Mannschaft -
                        FC BANEASA
6-0
         
          FINALA MARE
MEDICAROM - TANZ MANNSCHAFT
0-5
         

 

  Arhiva FOTO completa  pe http://www.facebook.com/offside.arena.3
 
SAMBATA   DUMINICA
  GRUPA 4   GRUPA 5
1 TANZ MANNSCHAFT 1 JPP
2 MUSTANG  2 MEDICAROM 
3 REMILK 3 ATHLETIC CLUB HERASTRAU 
4 B&B 4 1 DECEMBRIE 
GRUPA 6
1 ROCAZARE
2 FC JIULUI 
3 ACEIASI 
4 PHOENIX 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright (C) 2012, Offside Arena. All right reserved.