Home   |   Prezentare   |   Tarife  |   Galerie Foto |    Cupa Offside Arena  |    Contact

 Cupa "OFFSIDE ARENA

 editia 12:

octombrie  2013

 

 

 

 

 

 

  Editia 1 - Arhiva       Editia 2 - Arhiva       Editia 3 - Arhiva        Editia 4 - Arhiva
      
 Editia 5 - Arhiva    Editia 6- Arhiva    Editia 7 - Arhiva   Editia 8 - Arhiva
     
 
Editia 9 - Arhiva  Editia 10- Arhiva  Editia 11 - Arhiva   Editia 12 - Arhiva  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cupa "OFFSIDE ARENA" la FOTBAL   -   editia 12

CASTIGATOAREA EDITIEI : CALIA PRESS !!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REGULAMENT                                                      

 
PROGRAM MECIURI - Editia 12 in Cupa Offside ARENA 
  5 OCTOMBRIE 2013, SAMBATA Orele de joc      6 OCTOMBRIE 2013, DUMINICA Orele de joc 
GRUPA 1   GRUPA 2
1 ROCAZARE - CALIA PRESS  2-6   1 RIVER  - PRIORI CONSTRUCT  1-2
2 NISTOR CLUB  - Athletic Club Herastrau  7-2   2 MEDICAROM  - CASA LUCA  3-4
3 FC ACEEASI  - ROCAZARE 1-2   3 SUPREME EAGLES  - RIVER  0-5
4 CALIA PRESS  - NISTOR CLUB  4-4   4 PRIORI CONSTRUCT  - MEDICAROM  4-4
5 Athletic Club Herastrau  - FC ACEEASI  1-2   5 CASA LUCA  - SUPREME EAGLES  5-2
6 ROCAZARE - NISTOR CLUB  0-4   6 RIVER  - MEDICAROM  4-1
7 CALIA PRESS  - Athletic Club Herastrau  6-2   7 PRIORI CONSTRUCT  - CASA LUCA  3-2
8 FC ACEEASI  - NISTOR CLUB  2-3   8 SUPREME EAGLES  - MEDICAROM  2-3
9 ROCAZARE - Athletic Club Herastrau  3-0   9 RIVER  - CASA LUCA  2-2
10 CALIA PRESS  - FC ACEEASI  4-2   10 PRIORI CONSTRUCT  - SUPREME EAGLES  2-1
GRUPA 1 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
CALIA PRESS  4 3 1 0 20 10 10 10
NISTOR CLUB  4 3 1 0 18 8 10 10
ROCAZARE 4 2 0 2 7 11 -4 6
FC ACEEASI  4 1 0 3 7 10 -3 3
ATHLETIC CLUB HERASTRAU  4 0 0 4 5 18 -13 0
 
GRUPA 2 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
PRIORI CONSTRUCT  4 3 1 0 11 8 3 10
RIVER  4 2 1 1 12 5 7 7
CASA LUCA  4 2 1 1 13 10 3 7
MEDICAROM  4 1 1 2 11 14 -3 4
SUPREME EAGLES             4 0 0 4 5 15 -10 0
  12 OCTOMBRIE 2013, SAMBATA Orele de joc      13 OCTOMBRIE 2013, DUMINICA Orele de joc 
GRUPA 3   GRUPA 4
1 NEW BANEASA  - FPAR  5-2   1 FC JIULUI  - B&B 3-2
2 YOUNG BOYS  - JPP 2-2   2 REMILK  - STAR TEAM  1-3
3 TANZ MANNSCHAFT  - NEW BANEASA  2-0   3 BELIGI - FC JIULUI  3-4
4 FPAR  - YOUNG BOYS  2-3   4 B&B - REMILK  4-3
5 JPP - TANZ MANNSCHAFT  0-5   5 STAR TEAM  - BELIGI 1-2
6 NEW BANEASA  - YOUNG BOYS  4-1   6 FC JIULUI  - REMILK  5-7
7 FPAR  - JPP 1-6   7 B&B - STAR TEAM  3-5
8 TANZ MANNSCHAFT  - YOUNG BOYS  3-0   8 BELIGI - REMILK  4-7
9 NEW BANEASA  - JPP 3-9   9 FC JIULUI  - STAR TEAM  3-2
10 FPAR  - TANZ MANNSCHAFT  2-12   10 B&B - BELIGI 8-4
GRUPA 3 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
TANZ MANNSCHAFT  4 4 0 0 22 2 20 12
JPP 4 2 1 1 17 12 5 7
NEW BANEASA  4 2 0 2 12 14 -2 6
YOUNG BOYS  4 1 1 2 6 11 -5 4
FPAR  4 0 0 4 7 26 -19 0
 
GRUPA 4 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
FC JIULUI  4 3 0 1 15 14 1 9
STAR TEAM  4 2 0 2 11 9 2 6
B&B 4 2 0 2 17 15 2 6
REMILK  4 2 0 2 20 14 6 6
BELIGI 4 1 0 3 13 20 -7 3

Echipele cu acelasi numar de puncte au fost

departajate prin regula clasamentului in trei.

Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
STAR TEAM  2 2 0 0 8 4 4 6
B&B 2 1 0 1 7 8 -1 3
REMILK  2 0 0 2 4 7 -3 0

 

 19 OCTOMBRIE 2013, DUMINICA    20 OCTOMBRIE 2013, DUMINICA
Fazele eliminatorii :  Orele de joc    Fazele eliminatorii :  Orele de joc 
OPT.7 :   JPP - Casa luca 3-2 OPT.3 :  TANZ Mannschaft - Medicarom 8-4
OPT.2 :  Priori construct - YOUNG BOYS  4-2 OPT.1 :  Calia press - REMILK  5-4
OPT.4 :   FC JIULUI  -  FC ACEEASI  4-4, dp 6-7 OPT.6 :   River - NEW BANEASA 7-2
OPT.5 :   Nistor Club - B&B 3-2 OPT.8 :   STAR TEAM         -   Rocazare 3-3, dp4-5
  SFERT 1:  Calia press - TANZ Mannschaft  4-1
SFERT 2: Priori Construct - FC ACEEASI  6-0
  SFERT 3: Nistor Club - JPP 0-1
SFERT 4: River - Rocazare   2-2, dp3-4
SEMIFINALA 1 :  Calia press  - JPP 8-4
SEMIFINALA 2 :  Priori Construct -  Rocazare 3-3 dp 4-5
FINALA MARE:  Calia Press -Rocazare 4-1

 

 

 

 

 
GRUPELE EDITIEI 12  IN CUPA OFFSIDE ARENA 
  5 OCTOMBRIE 2013    6 OCTOMBRIE 2013 
  SAMBATA   DUMINICA
  GRUPA 1   GRUPA 2
1 ROCAZARE 1 RIVER 
2 CALIA PRESS  2 PRIORI CONSTRUCT 
3 NISTOR CLUB  3 MEDICAROM 
4 ATHLETIC CLUB HERASTRAU  4 CASA LUCA 
5 FC ACEEASI  5 SUPREME EAGLES 
  12 OCTOMBRIE 2013    13 OCTOMBRIE 2013 
  SAMBATA   DUMINICA
  GRUPA 3   GRUPA 4
1 NEW BANEASA  1 FC JIULUI 
2 FPAR  2 B&B
3 YOUNG BOYS  3 REMILK 
4 JPP 4 STAR TEAM 
5 TANZ MANNSCHAFT  5 BELIGI

 

Arhiva FOTO completa  pe http://www.facebook.com/offside.arena.3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright (C) 2012, Offside Arena. All right reserved.