Home   |   Prezentare   |   Tarife  |   Galerie Foto |    Cupa Offside Arena  |    Contact

 Cupa "OFFSIDE ARENA

 editia 13:

decembrie  2013

 

 

 

 

 

 

Arhiva
Ed. 1
Rocazare
Arhiva
Ed. 2
Whiteland
Arhiva
Ed. 3
Calia Press
Arhiva
Ed. 4
Euroanswer
Arhiva
 Ed. 5
Juventus Buftea
Arhiva
Ed. 6
Autototal
Arhiva
Ed. 7
Remilk
 
Arhiva
Ed. 8
Romprest
 
Arhiva
Ed. 9
Romprest
Castigatorii Cupei Offside Arena, competitie de fotbal amator desfasurata pe teren sintetic acoperit din Metalurgiei
Arhiva
Ed. 10
Romprest
Arhiva Ed. 11
Tanz Mannschaft
Arhiva
Ed. 12
Calia Press
 
Arhiva Ed. 13
Tanz Mannschaft
Arhiva
Ed. 14
JPP
 
Arhiva
Ed. 15
Arhiva
Ed. 16
Arhiva
Ed. 17
Arhiva
Ed. 18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arhiva FOTO completa  pe http://www.facebook.com/offside.arena.3

 

 

Cupa "OFFSIDE ARENA" la FOTBAL   -   editia 13

Va invitam sa participati la competitia de fotbal Amator, ce se desfasoara in baza sportiva "Offside Arena" din Bulevardul Metalurgiei nr 27, sector 4, Bucuresti, in perioadele de weekend:
-  faza grupelor:  23-24 noiembrie si 30 noiembrie - 1 decembrie 2013 
-  fazele eliminatorii : 7-8 decembrie 2013  - Optimi de Finala, Sferturi de finala, Semifinala si FINALA. 
Se joaca fotbal de calitate, interactiv pe terenul sintetic de ultima generatie, dimensiuni 22m/43m, beneficiati de  climatizare, vestiare moderne incalzite, dusuri apa calda, parcare privata, terasa acoperita unde puteti servi bauturi racoritoare, detalii complete despre baza sportiva pe: www.terenfotbalclub.ro.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TRAGEREA LA SORTI, 21 noiembrie 2013 
GRUPELE EDITIEI 13  IN CUPA OFFSIDE ARENA 
  23 NOIEMBRIE  2013   24 NOIEMBRIE 2013
  SAMBATA   DUMINICA
  GRUPA 1   GRUPA 3
1 Priori Construct 1 Young Boys
2 FC Jiului  2 Star Team 
3 Metropolis 3 Casa Luca
4 River 4 FC Aceeasi 
  GRUPA 2   GRUPA 4
1 Rocazare 1 Nistor Club
2 Tanz Mannschaft 2 Marian's Trading 
3 La Grande Familia  3 Medicarom 
4 Cirro 4 FPAR
  30 NOIEMBRIE 2013   1 DECEMBRIE 2013
  SAMBATA   DUMINICA
  GRUPA 5   GRUPA 6
1 JPP  1 Calia Press
2 Beligi  2 FC Baneasa
3 Deutek  3 B&B
4 Nafi Business 4 Whiteland
5 Ali Zone    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PROGRAM MECIURI - Editia 13 

 

                   
  23 NOIEMBRIE 2013, SAMBATA Orele de joc      24 NOIEMBRIE 2013, DUMINICA Orele de joc 
GRUPA 1   GRUPA 3
1 Priori Construct - FC Jiului  3-1   1 Young Boys - Star Team  3-6
2 Metropolis - River 4-2   2 Casa Luca - FC Aceeasi  6-2
3 Priori Construct - Metropolis 4-3   3 Young Boys - Casa Luca 2-1
4 FC Jiului  - River 3-2   4 Star Team  - FC Aceeasi  4-2
5 Priori Construct - River 2-5   5 Young Boys - FC Aceeasi  5-1
6 FC Jiului  - Metropolis 4-3   6 Star Team  - Casa Luca 4-4
GRUPA 1 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
Priori Construct 3 2 0 1 9 9 0 6
FC Jiului  3 2 0 1 8 8 0 6
Metropolis 3 1 0 2 10 10 0 3
River 3 1 0 2 9 9 0 3
 
GRUPA 3 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
Star Team  3 2 1 0 14 9 5 7
Young Boys 3 2 0 1 10 8 2 6
Casa Luca 3 1 1 1 11 8 3 4
FC Aceeasi  3 0 0 3 5 15 -10 0
GRUPA 2   GRUPA 4
1 Rocazare - Tanz Mannschaft 1-1   1 Nistor Club - Marian's Trading  1-2
2 La Grande Familia  - Cirro 5-1   2 Medicarom  - FPAR 7-0
3 Rocazare - La Grande Familia  3-3   3 Nistor Club - Medicarom  3-6
4 Tanz Mannschaft - Cirro 12-0   4 Marian's Trading  - FPAR 12-1
5 Rocazare - Cirro 15-3   5 Nistor Club - FPAR 14-2
6 Tanz Mannschaft - La Grande Familia  0-1   6 Marian's Trading  - Medicarom  5-4
GRUPA 2 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
La Grande Familia  3 2 1 0 9 4 5 7
Rocazare 3 1 2 0 19 6 13 5
Tanz Mannschaft 3 1 1 1 13 2 11 4
Cirro 3 0 0 3 3 32 -29 0
 
GRUPA 4 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
Marian's Trading  3 3 0 0 19 6 13 9
Medicarom  3 2 0 1 17 8 9 6
Nistor Club 3 1 0 2 18 10 8 3
FPAR 3 0 0 3 3 33 -30 0
  30  NOIEMBRIE 2013, SAMBATA Orele de joc      1 DECEMBRIE 2013, DUMINICA Orele de joc 
GRUPA 5   GRUPA  6
1 JPP  - Beligi  12:00 PM   1 Calia Press - FC Baneasa 1:00 PM
2 Deutek  - Nafi Business 12:35 PM   2 B&B - Whiteland 1:35 PM
3 Ali Zone - JPP  1:10 PM   3 Calia Press - B&B 2:10 PM
4 Beligi  - Deutek  1:45 PM   4 FC Baneasa - Whiteland 2:45 PM
5 Nafi Business - Ali Zone 2:20 PM   5 Calia Press - Whiteland 3:20 PM
6 JPP  - Deutek  2:55 PM   6 FC Baneasa - B&B 3:55 PM
7 Beligi  - Nafi Business 3:30 PM            
8 Ali Zone - Deutek  4:05 PM            
9 JPP  - Nafi Business 4:40 PM            
10 Beligi  - Ali Zone 5:15 PM            
                     
                     
                     
  Se califica : Primele 2 echipe din grupele 1,2,3,4,6
                  Primele 3 echipe din grupa 5
                  Cele mai bune 3 locuri 3
  TRAGEREA LA SORTI PENTRU OPTIMI DE FINALA 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright (C) 2012, Offside Arena. All right reserved.