Home   |   Prezentare   |   Tarife  |   Galerie Foto |    Cupa Offside Arena  |    Contact

 Cupa "OFFSIDE ARENA

 editia 14:

IANUARIE  2014

 

 

 

 

 

 

 
Castigatorii Cupei Offside Arena, competitie de fotbal amator desfasurata pe teren sintetic acoperit din Metalurgiei
Arhiva
Ed. 1
Rocazare
Arhiva
Ed. 2
Whiteland
Arhiva
Ed. 3
Calia Press
Arhiva
Ed. 4
Euroanswer
Arhiva  Ed. 5
Juventus Buftea
Arhiva
Ed. 6
Autototal
Arhiva
Ed. 7
Remilk
 
Arhiva
Ed. 8
Romprest
 
Arhiva
Ed. 9
Romprest
Arhiva
Ed. 10
Romprest
Arhiva Ed. 11
Tanz Mannschaft
Arhiva
Ed. 12
Calia Press
 
Arhiva Ed. 13 - Tanz Mannschaft Arhiva
Ed. 14
JPP
 
Arhiva
Ed. 15
Arhiva
Ed. 16
Arhiva
Ed. 17
Arhiva
Ed. 18

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arhiva FOTO completa  pe http://www.facebook.com/offside.arena.3

 

 

Cupa "OFFSIDE ARENA" la FOTBAL   -   editia 14


Va invitam sa participati la competitia de fotbal Amator, ce se desfasoara in baza sportiva "
Offside Arena" din Bulevardul Metalurgiei nr 27, sector 4, Bucuresti, in perioadele de weekend:
-  faza grupelor:  18-19 SI 25-26 IANUARIE 2014  
-  fazele eliminatorii : 1-2 FEBRUARIE 2014  - Optimi de Finala, Sferturi de finala, Semifinala si FINALA. 
Se joaca fotbal de calitate, interactiv pe terenul sintetic de ultima generatie, dimensiuni 22m/43m, beneficiati de  climatizare, vestiare moderne incalzite, dusuri apa calda, parcare privata, terasa acoperita unde puteti servi bauturi racoritoare, detalii complete despre baza sportiva pe: www.terenfotbalclub.ro.

REGULAMENT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ECHIPE INSCRISE IN GRUPELE EDITIEI 14  IN CUPA OFFSIDE ARENA
 
  18 IANUARIE 2014    19 IANUARIE 2014 
  SAMBATA   DUMINICA
GRUPA 1   GRUPA 2 SI 3
1 B&B 1 SUPERBET
2 ASE 2 JUVENTUS BUFTEA
3 MEDICAROM 3 FC BANEASA
4 MUSTANG  4 JPP
    5 CALIA PRESS 
6 ROCAZARE
7 WHITELAND
8 TANZ MANNSCHAFT
  25 IANUARIE 2014    26 IANUARIE 2014 
  SAMBATA   DUMINICA
GRUPA 4 SI 5  GRUPA 6 SI 7
1 RIVER  1 METROPOLIS
2 FC JIULUI  2 YOUNG BOYS
3 STRANIERII IT 3 BELIGI
4 CASA LUCA   4 HTDIV
5 REMILK 5 PRIORI CONSTRUCT
6 VENUS PANTELIMON 6 ALI ZONE
7 1 DECEMBRIE 7 STARTEAM
8 NISTOR CLUB 8 FPAR
Ordinea prezentata este aleatorie, grupele finale vor fi trase la sorti in data de 16 ianuarie 2014. 
TRAGEREA LA SORTI, 16 ianuarie 2014 
GRUPELE EDITIEI 14  IN CUPA OFFSIDE ARENA 
  18 IANUARIE 2014    19 IANUARIE 2014 
  SAMBATA   DUMINICA
  GRUPA 1   GRUPA 2
1 MUSTANG 1 CALIA PRESS 
2 B&B 2 WHITELAND
3 MEDICAROM  3 SUPERBET
4 ASE  4 FC BANEASA 
      GRUPA 3
    1 TANZ MANNSCHAFT 
2 ROCAZARE
3 JUVENTUS BUFTEA 
4 JPP
  25 IANUARIE 2014    26 IANUARIE 2014 
  SAMBATA   DUMINICA
  GRUPA 4   GRUPA 6
1 NISTOR CLUB 1 YOUNG BOYS 
2 FC JIULUI 2 BELIGI 
3 CASA LUCA  3 ALI ZONE
4 1 DECEMBRIE  4 METROPOLIS 
  GRUPA 5   GRUPA 7
1 REMILK 1 PRIORI CONSTRUCT 
2 VENUS PANTELIMON  2 STARTEAM
3 STRANIERII IT  3 HTDIV
4 RIVER  4 FPAR 



PROGRAM MECIURI - Editia 14
in Cupa Offside ARENA 
  18 IANUARIE 2014, SAMBATA Scor   19 IANUARIE 2014, DUMINICA Scor
GRUPA 1 GRUPA 2
1 MUSTANG - B&B 4-4 1 CALIA PRESS  - WHITELAND 4-2
2 MEDICAROM  - ASE  3-1 2 SUPERBET - FC BANEASA  3-5
3 MUSTANG - MEDICAROM  2-3 3 CALIA PRESS  - SUPERBET 6-1
4 B&B - ASE  5-3 4 WHITELAND - FC BANEASA  1-6
5 MUSTANG - ASE  9-7 5 CALIA PRESS  - FC BANEASA  4-1
6 B&B - MEDICAROM  2-2 6 WHITELAND - SUPERBET 0-6
GRUPA 1 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
MEDICAROM  3 2 1 0 8 5 3 7
B&B 3 1 2 0 11 9 2 5
MUSTANG 3 1 1 1 15 14 1 4
ASE  3 0 0 3 11 17 -6 0
 
GRUPA 2 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
CALIA PRESS  3 3 0 0 14 4 10 9
FC BANEASA  3 2 0 1 12 8 4 6
SUPERBET 3 1 0 2 10 11 -1 3
WHITELAND 3 0 0 3 3 16 -13 0
GRUPA 3
  1 TANZ MANNSCHAFT  - ROCAZARE 0-2
2 JUVENTUS BUFTEA  - JPP 0-3
3 TANZ MANNSCHAFT  - JUVENTUS BUFTEA  3-0
4 ROCAZARE - JPP 1-6
5 TANZ MANNSCHAFT  - JPP 3-2
6 ROCAZARE - JUVENTUS BUFTEA  3-0
   
GRUPA 3 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
TANZ MANNSCHAFT  3 3 0 0 8 2 6 9
JPP 3 2 0 1 11 4 7 6
ROCAZARE 3 1 0 2 4 8 -4 3
JUVENTUS BUFTEA  3 0 0 3 0 9 -9 0
  25  IANUARIE 2014, SAMBATA Orele de joc    26 IANUARIE 2014, DUMINICA Orele de joc 
GRUPA 4 GRUPA 6
1 NISTOR CLUB - FC JIULUI 1-4 1 YOUNG BOYS  - BELIGI  3-1
4-1 CASA LUCA  - 1 DECEMBRIE  3-2 2 ALI ZONE - METROPOLIS  4-1
3 NISTOR CLUB - CASA LUCA  3-3 3 YOUNG BOYS  - ALI ZONE 1-2
4 FC JIULUI - 1 DECEMBRIE  3-1 4 BELIGI  - METROPOLIS  5-6
5 NISTOR CLUB - 1 DECEMBRIE  2-5 5 YOUNG BOYS  - METROPOLIS  3-2
6 FC JIULUI - CASA LUCA  3-1 6 BELIGI  - ALI ZONE 2-5
GRUPA 4 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
FC JIULUI 3 3 0 0 10 3 7 9
CASA LUCA  3 1 1 1 7 8 -1 4
1 DECEMBRIE  3 1 0 2 8 8 0 3
NISTOR CLUB 3 0 1 2 6 12 -6 1
GRUPA 6 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
ALI ZONE 3 3 0 0 11 4 7 9
YOUNG BOYS  3 2 0 1 7 5 2 6
METROPOLIS  3 1 0 2 9 12 -3 3
BELIGI  3 0 0 3 8 14 -6 0
GRUPA 5   GRUPA 7
1 REMILK - VENUS PANTELIMON  3-1 1 PRIORI CONSTRUCT  - STARTEAM 4-3
2 STRANIERII IT  - RIVER  0-3 2 HTDIV - FPAR  6-0
3 REMILK - STRANIERII IT  8-3 3 PRIORI CONSTRUCT  - HTDIV 1-0
4 VENUS PANTELIMON  - RIVER  1-1 4 STARTEAM - FPAR  4-3
5 REMILK - RIVER  5-4 5 PRIORI CONSTRUCT  - FPAR  5-4
6 VENUS PANTELIMON  - STRANIERII IT  8-2 6 STARTEAM - HTDIV 3-3
GRUPA 5 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
REMILK 3 3 0 0 16 8 8 9
VENUS PANTELIMON  3 1 1 1 10 6 4 4
RIVER  3 1 1 1 9 5 4 4
STRANIERII IT  3 0 0 3 5 19 -14 0
GRUPA 7 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
PRIORI CONSTRUCT  3 3 0 0 10 7 3 9
STARTEAM 3 1 1 1 10 10 0 4
HTDIV 3 1 1 1 9 4 5 4
FPAR  3 0 0 3 8 14 -6 0
Se califica : Primele 2 echipe din grupe si 
                  cele mai bune 2 locuri 3
TRAGEREA LA SORTI PENTRU OPTIMI DE FINALA 

 
Clasamentul locurilor 3 :    Clasamentul locurilor 2: 
    Meci V E I GM GP Glv. Pct.     Meci V E I GM GP Glv. Pct.
GRUPA 1 MUSTANG 3 1 1 1 15 14 1 4 GRUPA 1 B&B 3 1 2 0 11 9 2 5
GRUPA 2 FC BANEASA  3 2 0 1 7 8 -1 3 GRUPA 2 SUPERBET 3 1 0 2 10 6 4 6
GRUPA 3 ROCAZARE 3 1 0 2 4 8 -4 3 GRUPA 3 JPP 3 2 0 1 11 4 7 6
GRUPA 4 1 DECEMBRIE  3 1 0 2 8 8 0 3 GRUPA 4 CASA LUCA  3 1 1 1 7 8 -1 4
GRUPA 5 RIVER  3 1 1 1 9 5 4 4 GRUPA 5 VENUS PANTELIMON  3 1 1 1 10 6 4 4
GRUPA 6 METROPOLIS  3 1 0 2 9 12 -3 3 GRUPA 6 YOUNG BOYS  3 2 0 1 7 5 2 6
GRUPA 7 STARTEAM 3 1 1 1 10 10 0 4   GRUPA 7 HTDIV 3 1 1 1 9 4 5 4
Clasamentul locurilor 1:     
    Meci V E I GM GP Glv. Pct.
GRUPA 1 MEDICAROM  3 1 1 1 15 14 1 4
GRUPA 2 CALIA PRESS  3 3 0 0 14 4 10 9
GRUPA 3 TANZ MANNSCHAFT  3 3 0 0 8 2 6 9
GRUPA 4 FC JIULUI 3 3 0 0 10 3 7 9
GRUPA 5 REMILK 3 3 0 0 16 8 8 9
GRUPA 6 ALI ZONE 3 3 0 0 11 4 7 9
GRUPA 7 PRIORI CONSTRUCT  3 3 0 0 10 7 3 9    

 

 
1 februarie  2014 ,
 SAMBATA
Orele de joc    2 februarie  2014,
DUMINICA
Orele de joc 
Fazele eliminatorii :  Fazele eliminatorii : 
OPT.1:  TANZ MANNSCHAFT - VENUS PANTELIMON 6-2 1 OPT.4:  REMILK - HTDIV  4-4, 6-5
OPT.2:  JPP - CASA LUCA  6-2 2 OPT.5:  ALI ZONE - MUSTANG  3-1
OPT.3:  FC JIULUI  - FC BANEASA 2-2, 3-2 3 OPT.7:  MEDICAROM - YOUNG BOYS  2-4
OPT.6:  PRIORI CONSTRUCT - RIVER  3-2 5 SFERT 1: REMILK -  TANZ MANNSCHAFT  1-4
OPT.8:  CALIA PRESS -  B&B  3-4 6 SFERT 2: FC JIULUI - PRIORI CONSTRUCT 4-3
    7 SFERT 3: YOUNG BOYS - ALI ZONE  2-2, 4-3
  8 SFERT 4: JPP - B&B 1-0
9 SEMIFINALA 1 : TANZ MANNSCHAFT - YOUNG BOYS  3-0
10 SEMIFINALA 2 : FC JIULUI  - JPP  1-4
11 FINALA MARE
TANZ MANNSCHAFT  - JPP 
0-0, 1-2