Home   |   Prezentare   |   Tarife  |   Galerie Foto |    Cupa Offside Arena  |    Contact

 Cupa "OFFSIDE ARENA

 editia 8 :

 martie - aprilie 2013

 

 

 

 

 

 

 

    Cupa "OFFSIDE ARENA" la FOTBAL - ED. 8
     
Va invitam sa participati la competitia de fotbal Amator, ce se desfasoara in baza sportiva "Offside Arena" din Bulevardul Metalurgiei nr 27, Bucuresti, sector 4, in weekendurile   30-31 MARTIE ,
 6-7 APRILIE, 13-14 APRILIE  -  faza grupelor si pe  20-21 APRILIE - fazele eliminatorii, respectiv Optimi de Finala, Sferturi de finala, Semifinala si FINALA.

REGULAMENT

=====================================================================

TRAGEREA LA SORTI, 28 MARTIE 2013 
GRUPELE EDITIEI 8 IN CUPA OFFSIDE ARENA 
  30 MARTIE 2013     31 MARTIE 2013
  SAMBATA     DUMINICA
  GRUPA 1     GRUPA2
1 ROCAZARE   1 ATHLETIC CLUB HERASTRAU 
2 WHITELAND    2 OLD TEAM PETROLUL 
3 1 DECEMBRIE    3 NISTOR CLUB
4 SAINT TROPEZ   4 TIPTIL TEAM 
5 GLADIATORII    5 MEDEX
  6 APRILIE 2013     7 APRILIE 2013
  SAMBATA     DUMINICA
  GRUPA3     GRUPA4
1 B&B   1 CALIA PRESS
2 ELECTRICA    2 FIFA TEAM 
3 FC ACEIASI    3 REMILK
4 TUNARII MORTAR   4 RIVER 
5 CASA LUCA   5 STAR TEAM 
  13 APRILIE 2013     14 APRILIE 2013
  SAMBATA     DUMINICA
  GRUPA 5     GRUPA 6
1 YOUNG BOYS    1 PHOENIX
2 TANZMAN  SCHAFT    2 ROMPREST SECURITY 
3 PRIORI CONSTRUCT   3 JUVENTUS BUFTEA 
4 EXCLUSIV BRANDS    4 FRATII PRASTIE 
5 SPERANTA TRIAJ    5 MARMARITA

 

PROGRAM MECIURI 
Data :  30 martie 2013 SAMBATA Data :  31 martie 2013 DUMINICA
Orele de joc  Orele de joc 
GRUPA 1 GRUPA 2
1 ROCAZARE- WHITELAND 3-2 1 Athletic Club Herastrau - Old Team Petrolul  2-6
2 1 DECEMBRIE- SAINT TROPEZ 2-8 2 NISTOR CLUB- TIPTIL TEAM 2-1
3 GLADIATORII - ROCAZARE 2-3 3 MEDEX - Athletic Club Herastrau 12-4
4 WHITELAND- 1 DECEMBRIE 5-2 4 Old Team Petrolul - NISTOR CLUB 0-1
5 SAINT TROPEZ- GLADIATORII   2-4 5 TIPTIL TEAM- MEDEX   3-1
6 ROCAZARE- 1 DECEMBRIE 3-1 6 Athletic Club Herastrau- NISTOR CLUB 3-13
7 WHITELAND- SAINT TROPEZ 8-2 7 Old Team Petrolul - TIPTIL TEAM 4-1
8 GLADIATORII - 1 DECEMBRIE 9-3 8 MEDEX - NISTOR CLUB 7-5
9 ROCAZARE- SAINT TROPEZ 4-3 9 Athletic Club Herastrau- TIPTIL TEAM 1-13
10 WHITELAND- GLADIATORII   6-5 10 Old Team Petrolul - MEDEX   4-3

GRUPA 1 MECIURI V E I GM GP GLV. PCTE.
ROCAZARE 4 4 0 0 13 8 5 12
WHITELAND  4 3 0 1 21 12 9 9
GLADIATORII  4 2 0 1 20 14 6 6
SAINT TROPEZ 4 1 0 3 15 18 -3 3
1 DECEMBRIE  4 0 0 4 8 25 -17 0

 
GRUPA 2 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
NISTOR CLUB 4 3 0 1 19 11 8 9
OLD TEAM PETROLUL  4 3 0 1 14 7 7 9
TIPTIL TEAM  4 2 0 2 19 8 11 6
MEDEX 4 2 0 2 23 16 7 6
ATHLETIC CLUB HERASTRAU  4 0 0 4 10 43 -33 0

Data :  6 aprilie 2013 SAMBATA Data :  7 aprilie 2013  DUMINICA
Orele de joc  Orele de joc 
GRUPA 3 GRUPA 4
1 B&B- ELECTRICA 7-3 1 CALIA PRESS- FIFA TEAM 3-2
2 FC ACEIASI- Tunarii de Mortar 1-1 2 REMILK- RIVER 6-1
3 CASA LUCA - B&B 2-4 3 STAR TEAM - CALIA PRESS 0-5
4 ELECTRICA- FC ACEIASI 0-1 4 FIFA TEAM- REMILK 1-5
5  Tunarii de Mortar - CASA LUCA   3-8 5 RIVER- STAR TEAM   4-3
6 B&B- FC ACEIASI 3-3 6 CALIA PRESS- REMILK 4-4
7 ELECTRICA-  Tunarii de Mortar 3-1 7 FIFA TEAM- RIVER 1-6
8 CASA LUCA - FC ACEIASI 8-1 8 STAR TEAM - REMILK 4-
9 B&B-  Tunarii de Mortar 3-0 9 CALIA PRESS- RIVER 3-2
10 ELECTRICA- CASA LUCA   2-3 10 FIFA TEAM- STAR TEAM   0-5
   
GRUPA 3 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
B&B 4 3 1 0 17 8 9 10
CASA LUCA 4 3 0 1 21 10 11 9
FC ACEIASI  4 1 2 1 6 12 -6 5
ELECTRICA  4 1 0 3 8 12 -4 3
TUNARII MORTAR 4 0 1 3 4 13 -5 1
 
GRUPA 4 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
REMILK 4 3 1 0 20 10 10 10
CALIA PRESS 4 3 1 0 15 8 7 10
RIVER  4 2 0 2 13 13 0 6
STAR TEAM  4 1 0 3 12 14 -2 3
FIFA TEAM  4 0 0 4 4 19 -15 0
Data :  13 aprilie 2013 SAMBATA Data :  14 aprilie 2013  DUMINICA
Orele de joc  Orele de joc 
GRUPA 5 GRUPA 6
1 YOUNG BOYS- Tanzman Schaft 1-2 1 PHOENIX- Romprest Security 1-2
2 Priori Construct- Exclusive Brands 2-2 2 Juventus Buftea- FRATII PRASTIE 7-1
3 SPERANTA TRIAJ - YOUNG BOYS 0-3 3 MARMARITA - PHOENIX 0-3
4 Tanzman Schaft- Priori Construct 1-3 4 Romprest Security- Juventus Buftea 2-1
5 Exclusive Brands- SPERANTA TRIAJ 7-0 5 FRATII PRASTIE- MARMARITA   1-6
6 YOUNG BOYS- Priori Construct 1-2 6 PHOENIX- Juventus Buftea 4-0
7 Tanzman Schaft- Exclusive Brands 2-0 7 Romprest Security- FRATII PRASTIE 11-4
8 SPERANTA TRIAJ - Priori Construct 2-6 8 MARMARITA - Juventus Buftea 5-3
9 YOUNG BOYS- Exclusive Brands 2-3 9 PHOENIX- FRATII PRASTIE 10-1
10 Tanzman Schaft - SPERANTA TRIAJ 14-1 10 Romprest Security- MARMARITA   11-2
      TRAGERE LA SORTI OPTIMI  7:40 PM
GRUPA 5 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
PRIORI CONSTRUCT 4 3 1 0 13 6 7 10
TANZMAN  SCHAFT  4 3 0 1 19 5 14 9
EXCLUSIV BRANDS  4 2 1 1 12 6 6 7
YOUNG BOYS  4 1 0 3 7 7 0 3
SPERANTA TRIAJ  4 0 0 4 3 30 -27 0
GRUPA 6 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
ROMPREST SECURITY  4 4 0 0 26 8 18 12
PHOENIX 4 3 0 1 18 3 15 9
MARMARITA 4 2 0 2 13 18 -5 6
JUVENTUS BUFTEA  4 2 0 2 11 12 -1 3
FRATII PRASTIE  4 0 0 4 7 34 -27 0
SE CALIFICA IN FAZELE ELIMINATORII PRIMELE 2 CLASATE DIN FIECARE GRUPA SI
CELE MAI BUNE 4 DIN CELE 6 ECHIPE CLASATE PE LOCUL 3.

   
Data :  20 aprilie 2013  SAMBATA Data :  21 aprilie 2013  DUMINICA
Fazele eliminatorii :       
1 OPT1: CALIA PRESS - GLADIATORII  1-0 1 OPT4: ROMPREST Security - RIVER 4-2
2 OPT2: PHOENIX - WHITELAND  2-4 2 SFERT 1: CALIA PRESS - Exclusive BRANDS 3-3,
dp 2-3
3 OPT3: NISTOR Club - EXCLUSIVE Brands 1-2 3 SFERT 2: WHITELAND - ROMPREST Security 2-5
4 OPT5: B&B - TIPTIL Team  4-3 4 SFERT 3: B&B - TANZ Mannschaft 2-6
5 OPT6: PrioriConstruct - OldTeam Petrolul 1-1, dp2-1 5 SFERT 4: PioriConstruct - Rocazare 2-3
6 OPT7: REMILK - TANZ Mannschaft 4-5 1 SEMIFINALA 1: Exclusive BRANDS - TANZ Mannschaft 2-3
7 OPT8: ROCAZARE - CASA Luca 6-3 2 SEMIFINALA 2 :  ROMPREST Security  - Rocazare 8-0
     
      1 FINALA MARE
TANZ Mannschaft - ROMPREST Security 
2-2,
dp 5-6
           

  Loc 1 Loc 2   Loc 3  
Gr. 1 ROCAZARE WHITELAND  9 pcte., glv. 9 GLADIATORII  6 pct., glv. +6
Gr. 2 NISTOR CLUB OLD TEAM PETROLUL  9 pcte., glv. 7 TIPTIL TEAM  6 pct., glv. +11
Gr. 3 B&B CASA LUCA 9 pcte., glv. 11 FC ACEIASI  5 pct., glv. -6
Gr. 4 REMILK CALIA PRESS 10 pcte., glv. 7 RIVER  6 pct., glv. 0
Gr. 5 PRIORI CONSTRUCT TANZ MANNSCHAFT  9 pcte., glv. 14 EXCLUSIV BRANDS  7 pct., glv. +6
Gr. 6 ROMPREST SECURITY PHOENIX 9  pcte., glv. 15  MARMARITA 6  pcte., glv.-5  

ROMPREST SECURITY 

Castigatoarea editiei 8 a Cupei OFFSIDE ARENA  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Arhiva FOTO completa  pe http://www.facebook.com/offside.arena.3

Copyright (C) 2012, Offside Arena. All right reserved.

 

  Editia 1 - Arhiva       Editia 2 - Arhiva       Editia 3 - Arhiva          Editia 4 - Arhiva
        
 Editia 5 - Arhiva          Editia 6- Arhiva        Editia 7 - Arhiva       Editia 8 - Arhiva