Home   |   Prezentare   |   Tarife  |   Galerie Foto |    Cupa Offside Arena  |    Contact

 Cupa "OFFSIDE ARENA

 editia 9 :

 MAI  2013

 

 

 

 

 

 

 

    Cupa "OFFSIDE ARENA" la FOTBAL - ED. 9
  

Va invitam sa participati la competitia de fotbal Amator, ce se desfasoara in baza sportiva "Offside Arena" din Bulevardul Metalurgiei nr 27, sector 4, Bucuresti, in perioadele de weekend:

- faza grupelor:  11-12 Mai 2013, 18-19 mai 2013 

- fazele eliminatorii : 25-26 Mai 2013  - Optimi de Finala, Sferturi de finala, Semifinala si FINALA

  Se vor califica primele 2 echipe din grupele de 4 si primele 3 echipe de 5. Tragerea la sorti pentru optimi se va efectua pe 19 mai 2013, orele 19.00.

 

 

REGULAMENT

TRAGEREA LA SORTI, 09 MAI 2013 
GRUPELE EDITIEI 9 IN CUPA OFFSIDE ARENA 
  11 MAI 2013   12 MAI  2013
  SAMBATA   DUMINICA
  GRUPA 1   GRUPA3
1 NISTOR CLUB  1 ROMPREST SECURITY 
2 CASA LUCA  2 NEW TEAM 
3 GLADIATORII  3 FC ACEIASI 
4 RIVER  4 BUSTEI
  GRUPA 2   GRUPA4
1 ROCAZARE 1 TANZ MANNSCHAFT 
2 SC MIRLANU  2 ELECTRICA
3 TEMERARII  3 BERCENI EDITION 
4 YOUNG BOYS  4 STAR TEAM 
  18 MAI 2013   19 MAI 2013 
  SAMBATA   DUMINICA
  GRUPA5   GRUPA7
1 WHITELAND 1 PRIORI CONSTRUCT 
2 ENEL  2 PHOENIX
3 SAINT TROPEZ  3 FC BANEASA 
4 ATHLETIC CLUB HERASTRAU  4 MEDEX 
5 VULTURII  5 FIFA TEAM
  GRUPA6    
1 CALIA PRESS    
2 ASE BUCURESTI     
3 TEAM GRIVITA     
4 23 SI VECINII     

 

PROGRAM MECIURI 
Data :  11 MAI 2013 SAMBATA Data :  12 MAI 2013 DUMINICA
Orele
de joc 
Orele
de joc 
GRUPA 1 GRUPA 3
1 Nistor Club - Casa Luca 0-2 1 Romprest - New Team 9-0
2 Meridian - River 1-3 2 FC Aceiasi - Bustei 0-7
3 Nistor Club - Meridian 6-4 3 Romprest - FC Aceiasi 14-0
4 Casa Luca - River 1-2 4 New Team - Bustei 3-8
5 Nistor Club - River 2-7 5 Romprest - Bustei 10-2
6 Casa Luca - Meridian 2-0 6 New Team - FC Aceiasi 4-1
Clasament
GRUPA 1 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
RIVER  3 3 0 0 12 4 8 9
CASA LUCA  3 2 0 1 5 2 3 6
NISTOR CLUB  3 1 0 2 8 13 -5 3
MERIDIAN  3 0 0 3 5 11 -6 0
  Clasament
GRUPA 3 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
ROMPREST SECURITY  3 3 0 0 33 2 31 9
BUSTEI 3 2 0 1 9 10 -1 6
NEW TEAM  3 1 0 2 7 20 -13 3
FC ACEIASI  3 0 0 3 3 25 -22 0
GRUPA 2 GRUPA 4
8 Rocazare - Mirlanul 5-5 1 Tanz Mannschaft - Electrica 7-1
9 Temerarii - Young Boys  3-8 2 Berceni Edition  - Star Team  0-7
10 Rocazare - Temerarii 11-1 3 Tanz Mannschaft - Berceni Edition  15-1
11 Mirlanul - Young Boys  1-8 4 Electrica - Star Team  2-3
12 Rocazare - Young Boys  4-1 5 Tanz Mannschaft - Star Team  5-3
13 Mirlanul - Temerarii 4-3 6 Electrica - Berceni Edition  3-0
Clasament
GRUPA 2 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
ROCAZARE 3 2 1 0 20 7 13 7
YOUNG BOYS  3 2 0 1 17 8 9 6
SC MIRLANU  3 1 1 1 10 16 -6 4
TEMERARII  3 0 0 3 7 23 -16 0
  Clasament
GRUPA 4 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
TANZ MANNSCHAFT  3 3 0 0 27 5 22 9
STAR TEAM  3 2 0 1 13 7 6 6
ELECTRICA 3 1 0 2 6 10 -4 3
BERCENI EDITION  3 0 0 3 1 25 -24 0
Data :  18 MAI 2013 SAMBATA Data :  19 MAI 2013  DUMINICA
Orele
de joc 
Orele
de joc 
GRUPA 5 GRUPA 7
1 Whiteland- Enel    11-0 1 Priori Construct- Phoenix 3-1
2 Saint Tropez- Athletic Club H 3-3 2 FC Baneasa- Medex 2-1
3 Vulturii - Whiteland 0-5 3 Fifa Team - Priori Construct 1-4
4 Enel- Saint Tropez 2-12 4 Phoenix- FC Baneasa 5-2
5 Athletic Club H- Vulturii   6-3 5 Medex- Fifa Team   5-4
6 Whiteland- Saint Tropez 5-7 6 Priori Construct- FC Baneasa 3-2
7 Enel- Athletic Club H 1-7 7 Phoenix- Medex 3-5
8 Vulturii - Saint Tropez 4-0 8 Fifa Team - FC Baneasa 2-6
9 Whiteland- Athletic Club H 6-2 9 Priori Construct- Medex 6-6
10 Enel- Vulturii   3-0 10 Phoenix- Fifa Team   2-4
GRUPA 5 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
WHITELAND 4 3 0 1 27 9 18 9
SAINT TROPEZ  4 2 1 1 22 14 8 7
ATHLETIC CLUB HERASTRAU  4 2 1 1 18 13 5 7
VULTURII  4 2 0 2 10 11 -1 6
ENEL  4 0 0 4 3 33 -30 0
GRUPA 7 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
PRIORI CONSTRUCT  4 3 1 0 16 10 6 10
MEDEX  4 2 1 1 17 15 2 7
FC BANEASA  4 2 0 2 12 11 1 6
PHOENIX 4 1 0 3 11 14 -3 3
FIFA TEAM 4 1 0 3 11 17 -6 3
GRUPA 6        
1 Calia Press - ASE Bucuresti 3-3 Tragere la sorti pentru optimi 
2 Team Grivita - 23 si Vecinii  7-3
3 Calia Press - Team Grivita 6-3      
4 ASE Bucuresti - 23 si Vecinii  11-0      
5 Calia Press - 23 si Vecinii  16-2
6 ASE Bucuresti - Team Grivita 2-1      
GRUPA 6 Meci V E I GM GP GLV. PCTE.
CALIA PRESS 3 2 1 0 25 8 17 7
ASE BUCURESTI  3 2 1 0 16 4 12 7
TEAM GRIVITA  3 1 0 2 11 11 0 3
23 SI VECINII  3 0 0 3 5 34 -29 0
       


             
Data :  25 MAI 2013  SAMBATA Data :  26 MAI 2013  DUMINICA
Fazele eliminatorii :       
1 OPT.1 : RIVER - MEDEX  1-2 7 OPT.7:Calia Press - Athletic Cub H.  1:00 PM
2 OPT.3 : Tanz Mannschaft - Casa Luca 7-2 8 OPT.8: Romprest - Saint Tropez  1:40 PM
3 OPT.4 : Whiteland - Bustei  4-6 1 SFERT 1:
Medex
- Tanz Mannschaft
2:20 PM
4 OPT.5 : Rocazare - FC Baneasa  3-3, dp0-2 2 SFERT 2:
Star Team - Bustei 
3:00 PM
5 OPT.6 : Priori Construct - Young Boys  6-3 3 SFERT 3:
FC Baneasa - opt 7
 
3:40 PM
6 OPT.2 : ASE Bucuresti - Star Team  2-3 4 SFERT 4:
Priori Construct - opt 8
 
4:20 PM
      1 SEMIFINALA 1 : sfert  1 - sfert 3 5:00 PM
      2 SEMIFINALA 2 :  sfert  2 - sfert 4 5:40 PM
      1 FINALA MARE
6:20 PM


Castigatoarea editiei 9 a Cupei Offside Arena

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Arhiva FOTO completa  pe http://www.facebook.com/offside.arena.3

Copyright (C) 2012, Offside Arena. All right reserved.

 

  Editia 1 - Arhiva       Editia 2 - Arhiva       Editia 3 - Arhiva          Editia 4 - Arhiva
        
 Editia 5 - Arhiva          Editia 6- Arhiva        Editia 7 - Arhiva       Editia 8 - Arhiva